Yhdistyksen Hallitus

 

Hallitus 2020
toimintavastaavat


 


 

Puheenjohtaja
Riitta Lehtinen

 

040 540 1144

Jyrängönkatu 50 
18100 Heinola                    

riitta.i.lehtinen@gmail.com 

Varapuheenjohtaja 
Heljä Harttunen

040 865 3275heljäharttunen@gmail.com

Sihteeri
Asta Juvonen

040 730 4947 asta.juvonen@gmail.com

Taloudenhoitaja
Ulla Vihtilä 

050 370 3018u.vihtila@luukku.com

Jäsenasiainhoitaja
Eeva Saarnio 

040 563 9815ilkkaeeva@gmail.com

Tiedottaja 
Pirjo Riikonen

044 982 9697pirjo.riikonen@heinola.fi

Jäsen
Sirkka Mäntynen

040 835 3842tipisirkka@gmail.com

Jäsen
Maija-Liisa Mattila

040 546 4718 

Jäsen 
Ilkka Voutilainen

0400 670 063

ilkkaeeva@gmail.com

Varajäsenet:

 

 

Virpi Saarenpää

040 540 2324

virpi.marjatta@luukku.com

Tuula Nygren

040 835 2825 tuula.nygren@phnet.fi

Anna Hyttinen

041 442 2188anna.l.hyttinen@gmail.com

Helena Nurmi

040 777 5733nurmenhelena@gmail.com
   

Hämeen Piirikokous edustajat v. 2020
Riitta Lehtinen, Asta Juvonen, Pirjo Riikonen, Ulla Vihtilä
Varalla: Heikki Honkanen, Heljä Harttunen, Helena Nurmi, Sirkka Mäntynen,

Toiminnan tarkastajat: v. 2020 
Olavi Heinonen
Varalla: Kauko Immonen, Pentti Helenius

Piirihallituksen edustaja v.2020
Riitta Lehtinen
Varalla: Asta Juvonen

Sotekon kokouksiin v.2020
Virpi Saarenpää

Vanhusneuvostoon v. 2020
Riitta Lehtinen 

EKL:n Lehden toimintaneuvostoon 
Riitta Lehtinen